K narozeninám dostala jedna z našich členek poukaz na návštěvu Muzea Čokolády. Zážitek to byl skvělý. Nejprve jsme se dozvěděli něco o historii, výrobě čokolády a shlédli neuvěřitelné sochy - Eiffelova věž, Karlův most, Petřín, samozřejmě vše z čokolády. Pak nás čekal workshop, kde jsme si vyrobili vlastní pralinky z různě barevných čokolád + náplně. Místo je to opravdu hezké a dozvěděli jsme se mnohon nového.
—————